O nás

Účelom STAFF AG je dodávať nadštandardné služby cez produktívnu pracovnú silu pre našich zákazníkov a zabezpečiť dobrú prácu čo najväčšiemu počtu ľudí.

 

STAFF AG zabezpečuje profesionálne personálne služby v oblasti – nábor a výber personálu, dočasné pridelenie zamestnancov, brigádnicky servis a školenia/tréningy pre personál..

 

STAFF AG poskytuje služby – montážne a manipulačné práce vo výrobe, kontrola výrobkov, reparing/reworking/sorting, balenie výrobkov, čistenie výrobkov, upratovacie práce, organizačné práce, stavebné práca, doprava materiálu do 3,5t a iné podľa požiadaviek zákazníka..

 

STAFF group bola založená v apríli roku 2010, v čase, ktorú média a verejnosť popisovali ako krízovú. Na druhej strana sa optimisti zhodujú na tom, že toto obdobie prináša nové šance a príležitosti. Pri porovnaní s predchádzajúcimi rokmi bolo ťažšie sa presadiť, ale tvrdo sme pracovali a úspech sa dostavil. Budujeme na 16 rokoch osobných skúseností v oblasti systémových riešení náboru a práce so zamestnancami a manažmentom. Niektorí klienti neverili, že vieme dodávať nadštandardné personálne služby, vyskúšali nás a dnes nás odporúčajú svojmu okoliu, čo nás veľmi teší.

 

Máme za sebou roky tvrdej práce, ktoré priniesli výsledky nad naše očakávania. Dnes máme vyše 500 pracovníkov v rôznych odvetviach, 3 kancelárie na Slovensku a 1 kanceláriu v Maďarsku, ktoré zabezpečujú nadštandardný 24 hodinový servis našim klientom a zamestnávajú každým dňom väčší a väčší počet zamestnancov a brigádnikov.

 

Jedine úspech znamená odmenu a preto sme firma, ktorej mottom je: „dodať službu v požadovanom množstve, v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov“..

 

Radi pre Vás pracujeme, Váš team STAFF AG