Hľadáte prácu?

Vitajte v STAFF agentúre!

V našej agentúre ste pre nás rovnocenní partneri. Náš tím odborne kvalifikovaných konzultantov Vám dá špeciálnu starostlivosť. Poviete nám čo hľadáte – akú prácu a naši konzultanti sú pripravení sústrediť sa na Vaše konkrétne požiadavky.

 

Či už hľadáte trvalé alebo krátkodobé zamestnanie, sme odhodlaní zaistiť vždy služby na vysokej úrovni. Budeme s Vami tráviť čas, budeme počúvať a budeme Vás podporovať na každom kroku, vždy poskytovať spätnú väzbu, poradenstvo a vždy Vás včas informovať. Pre registráciu alebo pre akékoľvek ďalšie informácie nás kontaktujte telefonicky alebo osobne na najbližšej pobočke.

 

Dnes pracuje cez nás vyše 500 pracovníkov v rôznych odvetviach a ich spätná väzba má spoločné črty: „Radi u Vás pracujeme, lebo sa o nás staráte a riešite naše požiadavky.“ „Vysoká kvalita služieb a starostlivosti, ktoré ponúkate kandidátom a zamestnancom sú diametrálne odlišné od skúseností, ktoré máme v iných agentúrach.“

Ako vyzerá výberové konanie ?

1/ pozrite si naše ponuky práce v časti „Voľné pozície“ alebo naše inzeráty na pracovných portáloch,

2/ keď Vás niektorá ponuka zaujme, prečítajte si pozorne základné požiadavky na pozíciu, ktoré je potrebné spĺňať,

3/ ak spĺňate základné požiadavky na pozíciu, zavolajte nám na telefónne číslo, ktoré je uvedené v inzeráte,

4/ ak Vás konzultant pozval na osobný pohovor, prineste si so sebou stručný profesijný životopis a dobrú náladu,

5/ na osobnom pohovore nás bude najviac zaujímať to kde ste pracovali, aké boli Vaše hlavné pracovné úlohy, koľko ste toho vyprodukovali a akú prácu hľadáte,

6/ súčasťou osobného pohovoru sú aj testy (manuálne zručnosti, cudzí jazyk, atď.) podľa toho na akú pozíciu sa hlásite,

7/ zhodnotenie osobného pohovoru, testov, overenie referencii,

8/ odpoveď či sme Vás vybrali alebo nie dostanete do 3 dní.

Ak nenájdete vhodnú pozíciu z aktuálnych ponúk, jednoducho sa zastavte od 08.00 do 16.00 v našich pobočkách, zaregistrujte sa a my Vám vyhľadáme pozíciu vhodnú pre Vás.